• Sulle tundub, et äri on lõputu võitlus konkurentidega?

 • Konkurentidega oled sa pidevas hinnasõjas (võidab see kes müüb soodsamalt?)

 • Teed justkui kõik nii nagu peab, aga äri ei edene nii nagu sa seda sooviksid?

 • Igapäevatöös kustutad tulekahjusid, selle asemel et tegeleda sellega mis sulle päriselt oodatud tulemusi toob?

 • Vahel oled isegi tundnud, et su ettevõte on sulle pigem koormaks kui väärtuseks?

 • Märkad, et oled hakanud olulisi asju edasi lükkama?

 • Või on sul hoopis palju ideid ja ei tea mida võtta, mida jätta?

OSALE ÄRIMENTORPROGRAMMIS JA SAAVUTA ENNEOLEMATUID TULEMUSI

Grupicoachingu stiilis läbiviidava programmi tulemusena on ettevõtjal selge:

 • arusaam mis on tema ettevõttega seotud VISIOON, mille poole liikuda
 • UNIKAALSED OMADUSED – mis eristab ettevõtjat ja ettevõtet teistest turul olijatest.
 • Oma isiklikust MIKS?ist. Miks on sulle päriselt oluline, teha seda mida teed.
 • välja töötatud EDU STRATEEGIA, mis on kooskõlas sinu missiooni ja väärtustega.

Seni on programmi läbinud osaleja täis indu, energiat ja selgust, mis muudab otsustamise lihtsaks. Kasvab produktiivsus. Ettevõtja teab enda tugevusi ja väärtusi, mille tulemusena on selgus ka sellest, milliseid inimesi ta oma meeskonda vajab. Kirg enda ettevõtte suhtes aitab luua innovatiivseid lahendusi, mis omakorda eristab ja toob ettevõttele paremaid tulemusi. Programmi tulemusena on ettevõtjal selge nägemus kuhu suunas liikuda ning tegevuskava, mille järgimine viib erakordsete tulemusteni.

 

ÄRIMENTORPROGRAMMI AJAKAVA

Toimumise aeg: 19. veebruaril 07:00 – 09:00

Räägime eesmärkide seadmisest, selle olulisusest ja määratleme selgelt ettevõtte eesmärgid.

Toimumise aeg: 04. märts (kellaaeg grupiga kokkuleppel)

Ettevõte areneb nii kaugele kui kaugele on arenenud selle juht. Läheme süvitsi ettevõtja isiklikkesse mõttemustritesse, mida tuleks muuta, et ettevõte saaks areneda.

Toimumise aeg: 18. märts (kellaaeg grupiga kokkuleppel)

Tegeleme suhtlemisküsimustega ja vaatame tööriistu, mis aitavad keerulistes situatsioonides hakkama saada.

Toimumise aeg: 02. aprill (kellaaeg grupiga kokkuleppel)

Sügav arusaam sellest, mis ajendab ettevõtjat tegutsema, mis on ettevõtte tegelik missioon.

Toimumise aeg: 15. aprill (kellaaeg grupiga kokkuleppel)

Mis teeb sind unikaalseks ja annab sulle konkurentsieelise? Miks inimesed tegelikult ostavad? Mis neid ajendab? Kes on sinu ettevõtte ideaalsed kliendid ja kuidas nende tähelepanu saavutada?

Toimumise aeg: 29. aprill (kellaaeg grupiga kokkuleppel)

Koostame strateegiaplaani, mida on vaja teha selleks, et ettevõte saaks edasi areneda.

NB! Programmi eraldi moodulites osalemine ei ole võimalik. Hiljem ühineda ei ole võimalik. Osaleda saab grupis kuni 8 inimest.

Osaleja peab olema ettevõtjana registreeritud.

Parimad tulemused saavutad siis kui osaled kõikides moodulites. Osade moodulite vahel tuleb teha ka koduseid mõttetöid.

Et osalejad saaksid kasu ka ühisest võrgustikust viiakse programm läbi reaalsete kohtumistena.

Asukoht: Tallinn, Värvi tn 5 (Laki Ärikeskus), A-korpus, 3 korrus.

VIP Pakett

690Ühekordne tasu
 • 6 x programmi moodultel osalemine
 • Õppematerjale
 • Moodulitel kohv/tee ja suupisted
 • 1x privaatne coachingu sessioon Liinaga (kestvus 2h)

Osamaksetega pakett

300Kuumakse (3 kuud)
 • 6 x programmi moodultel osalemine
 • Õppematerjale
 • Moodulitel kohv/tee ja suupisted

VAATA KLIENTIDE PRIVAATSESSIDE KOGEMUSI

POLE IKKA PÄRIS KINDEL?

Me saame aru sinu soovist omada võimalikult palju vaba aega ja raha. Sa soovid veeta rohkem aega oma perega, tehes asju mida sa armastad. Õige?

Tõde on see, et sinu klient (ja potensiaalsed kliendid) ei hooli sellest. Samamoodi ei hooli sellest sinu meeskonna liikmed. Inimesed hoolivad iseendast, nagu sinagi (tahad enda elu paremaks muuta). Sinu kliendid ja tiim ei tööta sinuga, sest sa tahad omale rohkem. Neil on teised põhjused.

Sinu kliendid ja meeskonnaliikmed tahavad teada mis kasu nemad sinust (sinu ettevõttest) saavad ja miks nad peaksid sind usaldama?

Inimene võib osta sinult toodet või teenust, kuid Sinu kliendid ja tiim jäävad sinuga, sest sinu väärtused ja missioon haarab neid. Nad jäävad sinuga sinu loo ja sinu „miks?“ põhjuse tõttu. Sinu unikaalne olemus ja lugu, sinu väärtused ja sinu „Miks“, annavad neile põhjuse uskuda, et sa oled õige inimene (ja ettevõte) kes saab teha nende elud (ja maailma) paremaks.

Tule mentorprogrammi. Siit lahkudes oled sa täis indu, selgust ja teadmisi sellest, kuidas oma klientidele ning meeskonnale anda seda, mida nemad ootavad.  Selle tulemusena saab sinu äri täiesti uue tähenduse (kõikidele osapooltele).

VIP Pakett

690Ühekordne tasu
 • 6 x programmi moodultel osalemine
 • Õppematerjale
 • Moodulitel kohv/tee ja suupisted
 • 1x privaatne coachingu sessioon Liinaga (kestvus 2h)

Osamaksetega pakett

300Kuumakse (3 kuud)
 • 6 x programmi moodultel osalemine
 • Õppematerjale
 • Moodulitel kohv/tee ja suupisted

LOE KLIENTIDE TAGASISIDET

Liina rukki oli minu peamine valik päevast, mil hakkasime koos töötama. Miks?

Tänu tema tugevale äri vaistule ja rikkalikule turunduskogemusele, ei tea ma teist, kes oleks võinud mind paremini juhendada minu unikaalsuse avastamisel, kui Liina. Liina küsib alati õigeid küsimusi ja pakub väärtusliku nõu isiklike tugevate külgede, brändingu, ideaalsete klientide leidmise ja eduka positsioneerimise osas.

Juhul kui otsid usaldusväärset ja mõõduka hinnatasemega partnerit kellega leida käegakatsutavaid tulemusi, on Liina Rukki õige inimene kelle poole pöörduda.

Maja Arsic

Liina juures hindan kõige enam tema konkreetsust ja otsekohesust, laia silmaringi ja intelligentsust ning elukogemust. Liina suudab coachingus esitada küsimusi õigel ajal, ta oskab küsida just need õiged küsimused. Tihtipeale on küsimus nii ebamugav, et tahaks kohe vastamisest mööda laveerida. See näitab aga, et küsimus tabas just seda õiget kohta. Liina soojus ja heasüdamlikkus aitab iseendal need õiged vastused leida. Liina aitas mul passion testi abil leida üles need kohad, mis vajasid mu praeguses eluetapis avastamist ja korda tegemist. Samuti aitas Liina coaching mul aidata aru saada, kas ma olen õigel teel ning kas mu plaan vajab korrigeerimist.

Robert Sarv, EmeraldLegal

See programm juhatab sind sinu tõelise kutsumuse juurde. Kui sa oled oma kutsumusest teada saanud, võid sa ka ise üllatuda kui tõene see on ning samas kui kaugele sa sellest liikunud oled. Programm aitab sind tagasi õigele teele. Sa leiad oma unikaalse omaduse, mis on sinu suurim tugevus ja aitab sind sinu äri edus. Programm tõi tagasi minu sisemise motivatsiooni juhatades mind õigete, mulle tõeliselt oluliste asjadeni. Kui sa kahtled kas teed õiget asja, siis Liina ja see programm tõesti aitavad sul välja selgitada sinu tõelise tee. Ma müüsin terve oma ettevõtte, et alustada äriga, mis mulle päriselt kõige tähtsam on.

Leanika Järve, Tippmaakler

 tema tõi tagasi minu, tõelise minu. Ta oskas summeerida ja üheks tervikuks siduda kõik minu viimaste aastate eneseotsingud. Inimene saab vaid siis parim olla, kui ta teab, kes ta on ja millised on tema väärtused. Olin palju aastaid “kadunud” ja minu igapäevastel tegevustel puudus justkui siht, ma ei teadnud, kuhu, ja miks ma liigun. Lihtsalt tegin oma tegevusi. On tõeliselt vabastav tunda ja julgeda seda tunda, et teen nüüd täna neid asju, mis on mulle tõeliselt tähenduslikud ja millest tõeliselt hoolin. Oskan ennast õigesti rakendada igapäevategevustes ja teen just selliseid otsuseid, mis teenivad minu pikemat visiooni. Mul oli varem väga raske “ei” öelda ja võtsin kõik pakkumised vastu ja seda just põhjusel, et ma ei teadnud kuhu liigun – olin otsingutel ja rahulolematu. Täna, olles eneseteadlik, julgen “ei” öelda ja teha selliseid valikuid, mis tekitavad minus päriselt selle õige emostiooni ja tunde. Julgen päris endale otsa vaadata ja seeläbi enda jaoks õiget radapidi liikuda nii töö, kui ka eraelus. Aitäh, Liina, et teed, mida sa teed! Sa oled imeline!

Kristi Jõeorg, Riskianalüüs

Liina teeb inimestega imesid! Ja need imed tulevad kiirelt! Tuleb ainult ise olla avatud, ka päriselt. Ning kui ei ole veel avatud, siis Liina oskab seda väga hästi. Minu kõige paremad kiidusõnad!

Janet Aikevitšius, Sius Marketing